Hunters – zwiastun nowego serialu Jordana Peele’a

}

Data: 22 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Amazon wydał pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Hunters należącego do gatunku thrillera akcji, za który odpowiada Jordan Peele.

W głównej roli występuję Al Pacino. Wciela się on przywódcę grupy ludzi znanej jako Łowcy, którzy w latach 70. XX wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Fabuła serialu inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

W obsadzie oprócz Al Pacino, dla którego jest to pierwsza rola telewizyjna, znajdują się także m.in. Logan Lerman, Dylan Baker, Jerrika Hinton, Greg Austin, Catherine Tate, Lena Olin, Carol Kane, Josh Radnor oraz Tiffany Boone.

Hunters otrzymał od razu zamówienie na pełny sezon, który składał będzie się z 10 godzinnych odcinków. Premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Hunters – Amazon odnawia serial na drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.