w

Hunters – zwiastun nowego serialu Jordana Peele’a

al pacino 2
variety

Amazon wydał pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu Hunters należącego do gatunku thrillera akcji, za który odpowiada Jordan Peele.

W głównej roli występuję Al Pacino. Wciela się on przywódcę grupy ludzi znanej jako Łowcy, którzy w latach 70. XX wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Fabuła serialu inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

W obsadzie oprócz Al Pacino, dla którego jest to pierwsza rola telewizyjna, znajdują się także m.in. Logan Lerman, Dylan Baker, Jerrika Hinton, Greg Austin, Catherine Tate, Lena Olin, Carol Kane, Josh Radnor oraz Tiffany Boone.

Hunters otrzymał od razu zamówienie na pełny sezon, który składał będzie się z 10 godzinnych odcinków. Premiera zapowiadana jest na 2020 rok.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

undone trailer e1564670003194

Undone – animacja od Amazona otrzymuje 2. sezon

eddy 108 unit 01934 r

The Eddy – pierwsze zdjęcia od Netflixa