The Lost Symbol – zwiastun serialu opartego o powieść Dana Browna

}

Data: 18 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Peacock opublikował pierwszą zapowiedź serialu The Lost Symbol. Jest on adaptacją bestsellerowej powieści Dana Browna Zaginiony symbol.

Produkcja ta jest prequelem filmowego przeboju Kod Da Vinci. Poznamy losy młodego Roberta Langdona. Serial skupi się na latach młodości znanego specjalisty od symboli. Peter Solomon, przyjaciel Langdona, zaprasza go do Waszyngtonu w celu wygłoszenia wykładu dla zebranych na Kapitolu. Jednak po przybyciu na miejsce Langdon odkrywa, że Solomon został porwany, a on sam wpada w zastawioną pułapkę. Dochodząc do prawdy odkryje przerażający spisek.

W młodego Langdona wciela się Ashley Zukerman. Oprócz niego w obsadzie znajdują się takża Valorie Curry, Sumalee Montano, Rick Gonzalez, Eddie Izzard i Beau Knapp. Za scenariusz i produkcję odpowiadają Dan Dworkin i Jay Beattie.

Pierwotnie serial powstać miał dla NBC pod tytułem Langdon, ale w marcu tego roku przejął go Peacock. Data premiery The Lost Symbol nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie serial zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Outlander 4 – foto z finałowego odcinka!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.