w

Mindhunter – sezon 3. pojawi się o wiele później

mindhunter 1
netflix

Na trzeci sezon tego wspaniałego serialu Netflixa przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Powodem tego są inne zawodowe zobowiązania producenta Mindhunter Davida Finchera.

Obecnie Fincher pracuje nad filmem biograficznym pt. Mank, który opowie o scenarzyście Hermanie Mankiewiczu. Produkcja ta również powstaje dla Netflixa. Zdjęcia do niej ruszyły wraz z początkiem listopada, co oznacza, że Fincher najbliższy czas będzie miał w całości wypełniony.

Warto przypomnieć także, że Mindhunter z drugim sezonem zadebiutował w połowie sierpnia i do tej pory nie otrzymał oficjalnego przedłużenia na kolejny sezon. Być może powodem tego jest właśnie brak czasu Finchera, bo chyba platforma nie zrezygnuje z tak świetnie ocenianego serialu. Tym bardziej, że Fincher niedawno poinformował, iż w planach ma aż pięć sezonów serialu.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eddy 108 unit 01934 r

The Eddy – pierwsze zdjęcia od Netflixa

crisis on infinite earths part 1 650x365

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – oficjalny plakat i opisy trzech pierwszych odcinków!