Mindhunter – sezon 3. pojawi się o wiele później

}

Data: 25 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Na trzeci sezon tego wspaniałego serialu Netflixa przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Powodem tego są inne zawodowe zobowiązania producenta Mindhunter Davida Finchera.

Obecnie Fincher pracuje nad filmem biograficznym pt. Mank, który opowie o scenarzyście Hermanie Mankiewiczu. Produkcja ta również powstaje dla Netflixa. Zdjęcia do niej ruszyły wraz z początkiem listopada, co oznacza, że Fincher najbliższy czas będzie miał w całości wypełniony.

Warto przypomnieć także, że Mindhunter z drugim sezonem zadebiutował w połowie sierpnia i do tej pory nie otrzymał oficjalnego przedłużenia na kolejny sezon. Być może powodem tego jest właśnie brak czasu Finchera, bo chyba platforma nie zrezygnuje z tak świetnie ocenianego serialu. Tym bardziej, że Fincher niedawno poinformował, iż w planach ma aż pięć sezonów serialu.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [14.12.2017]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.