The Crown sezon 5. dopiero w 2022 roku!

}

Data: 23 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Obecnie trwa postprodukcja czwartego sezonu serialu The Crown, który na platformie Netflix zadebiutować ma pod koniec tego roku. Na sezon piaty przyjdzie nam jednak poczekać nieco dłużej.

Jak donoszą zagraniczne media ekipa planuje zrobić sobie przerwę w filmowaniu i wejść na plan piątego sezonu dopiero w czerwcu 2021 roku, tak więc nowych epizodów z pewnością nie doczekamy się wcześniej niż w połowie 2022 roku.

W piątym sezonie doczekamy się ostatniej wymiany aktorskiej jeśli chodzi o główną bohaterkę. Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman. Zmieni się także aktorka wcielająca się w postać księżniczki Małgorzaty, którą to do tej pory portretowały Vanessa Kirby i Helena Bonham Carter. W piątej serii wcieli się w nią Lesley Manville.

Nadchodzący czwarty sezon rozegra się w latach 80 XX wieku. Ujrzymy w nim rządy Margaret Thatcher (Gillian Anderson) i poznamy losy księżnej Diany (Emma Corrin).

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gdy królowa zarabia mniej niż książę - kontrowersje w portfelach aktorów "The Crown"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.