Paper Girls – Amazon zamawia serial na podstawie popularnego komiksu

}

Data: 24 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video zdecydowała się na zamówienie adaptacji popularnej powieści graficznej Paper Girls autorstwa Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga.

Za projekt odpowie studio Legendary Television i Plan B. Obrazkową opowieść na serial przełoży Stephany Folsom, która będzie także showrunnerką wraz z Christopherem Cantwellem i Christopherem C. Rogersem.

Fabuła Paper Girls opowiada o czwórce młodych przyjaciółek, które dorabiają jako roznosicieli gazet. Podczas rutynowego rozwożenia prasy rano po nocy Halloween w 1988 roku nieświadomie trafiają w sam środek konfliktu jaki rozgrywa się pomiędzy frakcjami podróżników w czasie. Tak zostają wysłane w podróż w czasie, której celem jest uratowanie świata. Podróżując między teraźniejszością, przyszłością i przeszłością poznają różne wersje samych siebie i muszą zdecydować czy zaakceptować czy odrzucić swoje przeznaczenie.

Jako wielcy fani tego, co Brian i Cliff stworzyli w Paper Girls, nie mogliśmy być bardziej podekscytowani możliwością ożywienia tej niesamowitej przygody. To historia z tak wielkim sercem i tak wieloma unikalnymi kolorami i wymiarami – naszą szczerą nadzieją jest nie tylko oddanie sprawiedliwości materiałowi źródłowemu, ale także sprawienie, aby Paper Girls różniły się od wszystkiego, co jest obecnie w telewizji. – powiedzieli Folsom, Cantwell i Rogers

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys - jest zwiastun produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.