Uzdrowisko – nowy serial od TVP

}

Data: 23 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się ciekawe informacje jakoby stacja TVP pracowała nad nowym serialem Uzdrowisko, który ma być połączeniem Sanatorium miłości z fabularnym serialem.

Akcja produkcji do której niedawno ruszyły zdjęcia rozgrywać ma się w prywatnym sanatorium kierowanym przez dobrego lekarza, ale słabego biznesmena Andrzeja. Ośrodek od dłuższego czasu przynosi już straty. Aby uniknąć jego zamknięcia Andrzej wynajmuje część pomieszczeń pod klinikę chirurgii plastycznej. Nowym oddziałem zarządza Adrianna, jego dawna miłość ze studiów. Wprowadza ona duże zmiany w funkcjonowaniu uzdrowiska, co nie do końca podoba się jego długoletnim pracownikom.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Ewa Florczak, Magdalena Waligórska, Aldona Orman, Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Bartosz Buława i Kinga Zygmunt. Gościnnie wystąpi mnóstwo polskich gwiazd.

Ciekawą odskocznią od typowego serialu będzie pojawienie się w serialu trzech przyjaciółek, stałych pensjonariuszek, które pod wodzą seniorki granej przez Ewę Florczak będą komentować wszystkie wydarzenia w ośrodku.

Produkcja składać się ma z 64 odcinków i trafić na antenę TVP2 już tej jesieni. Każdy 25- minutowy odcinek skupiać się będzie na konkretnej historii jednego pensjonariusza, w którą wplecione zostaną perypetie personelu ośrodka.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – Luthor rozmawia z Monitorem. Zobaczcie nową zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.