w

Uzdrowisko – nowy serial od TVP

0002rg3l6gux5ttk c125 f4

W sieci pojawiły się ciekawe informacje jakoby stacja TVP pracowała nad nowym serialem Uzdrowisko, który ma być połączeniem Sanatorium miłości z fabularnym serialem.

Akcja produkcji do której niedawno ruszyły zdjęcia rozgrywać ma się w prywatnym sanatorium kierowanym przez dobrego lekarza, ale słabego biznesmena Andrzeja. Ośrodek od dłuższego czasu przynosi już straty. Aby uniknąć jego zamknięcia Andrzej wynajmuje część pomieszczeń pod klinikę chirurgii plastycznej. Nowym oddziałem zarządza Adrianna, jego dawna miłość ze studiów. Wprowadza ona duże zmiany w funkcjonowaniu uzdrowiska, co nie do końca podoba się jego długoletnim pracownikom.

W obsadzie aktorskiej znajdują się Ewa Florczak, Magdalena Waligórska, Aldona Orman, Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Bartosz Buława i Kinga Zygmunt. Gościnnie wystąpi mnóstwo polskich gwiazd.

Ciekawą odskocznią od typowego serialu będzie pojawienie się w serialu trzech przyjaciółek, stałych pensjonariuszek, które pod wodzą seniorki granej przez Ewę Florczak będą komentować wszystkie wydarzenia w ośrodku.

Produkcja składać się ma z 64 odcinków i trafić na antenę TVP2 już tej jesieni. Każdy 25- minutowy odcinek skupiać się będzie na konkretnej historii jednego pensjonariusza, w którą wplecione zostaną perypetie personelu ośrodka.

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

brzydula 555150 gallery big

BrzydUla – postać Pshemko nie powróci, wiemy kto zastąpi Jacka Braciaka!

imelda staunton e1595427381235

The Crown sezon 5. dopiero w 2022 roku!