Gdy królowa zarabia mniej niż książę – kontrowersje w portfelach aktorów „The Crown”

}

Data: 23 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Możecie sobie wyobrazić sytuację, w której królowa Elżbieta II zarabia mniej niż książę Filip? Oczywiście tylko na planie „The Crown”, w rzeczywistości królowa z budżetu Państwa otrzymuje pokaźną kwotę – w przeliczeniu na jednego Brytyjczyka to 65 dolarów. Wróćmy jednak do serialu.

Matt Smith zarobił więcej niż Claire Foy

Ujawniono, że Smith, grający księcia Filipa w 1 i 2 sezonie zarobił więcej, niż Claire Foy, odtwórczynię głównej roli – królowej Elżbiety II. Left Bank Pictures wydał oświadczenie, w którym przeprosił Foy i Smith za zaistniałą sytuację, podkreślając, że aktorzy nie są świadomi, kto ile zarabia i nie mają też wpływu na wysokość pensji.

Smith powiedział, że zarówno on, jak i jego serialowa żona powinni otrzymywać równe i sprawiedliwe wynagrodzenie. Podkreślił też, jak ważne są parytety nie tylko w ich branży, ale w każdej. Brawo dla księcia Filipa!

ZOBACZ TEŻ  The Outsider – nowe nazwiska w adaptacji powieści Kinga

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Zienkiewicz

Lubi góry, mięso, whisky i siedzieć "na komputerze". Serialowo wierna klasykom sprzed lat (Chirurdzy <3), nowym tytułom daje maksymalnie kilkanaście minut szans, jeśli nie ma chemii, porzuca je.