The Boys sezon 3. – Katia Winter dołącza do obsady jako Little Nina

}

Data: 29 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Do obsady 3. sezonu hitowego superbohaterskiego serialu Amazona The Boys dołącza nowa aktorka. To Katia Winter, którą kojarzyć możecie z serialu Jeździec bez głowy. Wcieli się ona w znaną z komiksów bohaterkę zwaną Little Nina.

Pseudonim ten Nina zawdzięcza swojemu niskiemu wzrostowi. Niech Was to jednak nie zwiedzie. To silna kobieta, będąca rosyjską szefową mafii. Współpracowała z Vought. Słynie z zamiłowania do erotycznych gadżetów, a jej ulubionym jest wibrator, z którym praktycznie się nie rozstaje. Jej śmierć była jedną z makabryczniejszych, jakie ukazane zostały w komiksach, na podstawie których powstał serial.

Obecnie w Kanadzie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu The Boys. To dość oryginalna serialowa propozycja jeśli chodzi o seriale z superbohaterami. Bowiem tu Ci którzy powinni chronić ludzkość są tymi złymi…

Data premiery nowej serii nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial Redeemer nie powstanie – Matthew McConaughey zrezygnował z roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.