Ally McBeal powraca po prawie 20 latach!

}

Data: 29 marca 2021

a

Kategorie: Newsy

Kolejny serial sprzed lat doczeka się swojego wznowienia. Jak donoszą zagraniczne media będzie dalszy ciąg przygód prawniczki Ally McBeal.

Do roli po latach powróci Calista Flockhart. Producentem wykonawczym został autor scenariusza oryginalnego serialu – David E. Kelley. Scenariusz kontynuacji napisze kobieta, jednak jej nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione. Obejmie ona także stanowisko showrunnera.

Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Nie wiadomo, gdzie znajdzie swój dom. Najbardziej prawdopodobnym jest platforma Hulu, która w swojej ofercie posiada oryginalny serial emitowany na przełomie XX i XXI wieku.

Serial Ally McBeal opowiada o młodej prawniczce, której los ciągle płata jakieś figle. Aby uciec od rzeczywistości Ally trafia do swojego własnego świata fantazji, w którym za pomocą baśniowych niesamowitości interpretuje swoje życie i uczucia. Pracuje ona w kancelarii, w której spotyka swoją pierwszą miłość. Każdy odcinek opowiada inną sądową sprawę, którą zajmuje się Ally i jej współpracownicy.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci na materiałach promujących 4. sezon animacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    mega się cieszę! to był mój ulubiony serial w dzieciństwie 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.