Serial Redeemer nie powstanie – Matthew McConaughey zrezygnował z roli

}

Data: 14 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Ponad rok temu stacja FX ogłosiła prace nad serialowym projektem Redeemer, w którym to swoje siły połączyli by ponownie twórca serialu Detektyw Nic Pizzolatto i występujący tam w roli głównej Matthew McConaughey. Teraz jednak dowiadujemy się, iż aktor ten zrezygnował z roli w Redeemer, co poskutkowało całkowitą jego anulacją.

Decyzja ta może mieć też znaczące konsekwencje dla Pizzolatto, który w zeszłym roku związał się z stacją FX dwuletnim kontraktem, a pierwszym jego dziełem miało być właśnie Redeemer. Teraz gdy produkcja ta nie powstanie scenarzysta Detektywa rozpoczął negocjacje w sprawie szybszego zakończenia kontraktu.

Fabuła Redeemer opierać miała się na debiutanckiej powieści Patricka Colemana The Chuchgoer. Główny bohater to były pastor, który teraz prowadzi życie rozwiązłego strażnika. Ruszając tropem zaginionej w Teksasie kobiety odkrywa świat przesiąknięty korupcją, przemocą i kłamstwem, a jego przeszłość okazuje się mieć z tym coś wspólnego.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tajemnica zawodowa – trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu TVN

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.