Barwy szczęścia odc. 2587-2591 – streszczenia

}

Data: 1 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Ciekawi? Zapraszamy.

Odc. 2587 – Dominika przyłapuje w mieszkaniu Renaty Luizę i Aro. Jej wspólniczka wraca z wakacji, po których już nie jest tak ślepo zakochana w Romanowskim jak wcześniej. Żabcia odkrywa, że Broda przywłaszczył sobie sportowe auto Ryśka i robi karierę udając gwiazdora. Po kłótni z Rymanem, Michalina wraca do Warszawy, gdzie odnajduje wsparcie w ramionach ukochanego. Ryman kontynuuje próby. Na indywidualne warsztaty zaprasza Aśkę.

Odc. 2588 – Michalina chce wrócić z matką do Poznania. Czuje się gotowa, aby postawić się Rymanowi i ukazać światu prawdziwe oblicze reżysera. U Renaty zjawia się policja. Ona i Andrzej zostają aresztowaniu w związku z podejrzeniem o handel narkotykami. Justin pomaga Żabci w sprzedaży sportowego auta Ryśka. Chce namówić Rafała na zakup auta.

Odc. 2589 – Michalina chce przekonać Aśkę, by ta również stawiła czoła Rymanowi i oskarżyła reżysera o molestowanie. Renata wyznaje Dominice, że szpiegowała ukochanego w Meksyku. Z kobietą kontaktuje się policja. Damian szykuje się do trudnej rozmowy z córką na temat jej związku z Aro i antykoncepcji. Jowita zjawia się na przyjęciu Zaborskiego w hotelu Stańskich. Ma nadzieję na poznanie bogatych i wpływowych ludzi.

Odc. 2590 – Witek i Michalina chcą pokazać Oldze nagranie, na którym widać prawdziwe oblicze Rymana. Asia nie jest z tego zadowolona. Karolina proponuje Rafałowi, aby wprowadził się do niej i do syna. Kobieta daje mężczyźnie także drugą szansę. Stański wystawia Rafałowi fakturę na pokaźną sumę. Jowita idzie na spotkanie ze słynnym restauratorem, Deslerem, którego chce namówić do współpracy. W związku Tolka i Ireny pojawia się kryzys, bowiem kobieta chce w końcu wyprowadzić się z mieszkania Górków.

Odc. 2591 – Sprawa oskarżonego o molestowanie Rymana trafia do mediów. Wybucha skandal. Na policję zgłaszają się kolejne pokrzywdzone aktorki. W tym samym czasie Modrzycki zarzuca Oldze zaniedbania w prowadzeniu teatru. Józek nie ma z kim zostawić córki przed ważnym meczem. Zwraca się więc o pomoc do Urszuli, której dalej nie ufa. Aleks rozstaje się z Hubą, bowiem pies wraca do właściciela. Umińska bardzo przywiązała się do Ewy, traktuje ją prawie jak córkę.

ZOBACZ TEŻ  Barwy szczęścia odc. 2498-2502

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.