Hulu kończy serial komediowy PEN15

}

Data: 30 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale nadszedł koniec niezwykle udanego serialu komediowego Hulu PEN15. Produkcja zakończy się wraz z emisją drugiej części drugiego sezonu, która to na platformie zadebiutuje już 3 grudnia. Liczyć ma on 7 odcinków.

Decyzja o zakończeniu serialu nie wyszła od Hulu. Podjęły ją Maya Erskine i Anna Konkle, twórczynie serialu i odtwórczynie głównych ról w nim. Jak podają zagraniczne źródła ten kobiecy duet chce odpocząć od serii, której produkcja bardzo się wydłużyła przez panującą pandemię.

Platforma Hulu nie kasuje serialu, ma ona nadzieję, że Erskine i Konkle pewnego dnia zdecydują się wrócić i nakręcić jeszcze dalszą część swoich przygód.

Erskine i Konkle grają w serialu same siebie. Będąc już dorosłymi kobietami, powracają do szkoły średniej i zachowują się w niej tak, jak wtedy kiedy były odrzuconymi przez kolegów i koleżanki trzynastolatkami. Akcja serialu dzieje się w 2000 roku. Przyjaciółki zaczynają właśnie siódmą klasę i stają przed wielkimi problemami związanymi z dojrzewaniem i wkraczaniem w dorosłość.

Będziecie tęsknić za tą produkcją?

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Star Wars: Resistance - Disney prezentuje oficjalny plakat serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.