The Angel of Darkness – Alienista doczeka się kontynuacji

17 sierpnia 2018 | Newsy

j

Alienista początkowo traktowany był jako serial z mocno ograniczoną liczbą odcinków. Okazało się jednak, że po bardzo ciepłym przyjęciu go przez widzów i krytyków, włodarze stacji TNT postanowili zrealizować jego kontynuację. Zatytułowana zostanie jako The Angel of Darkness.

W obsadzie serialu po raz kolejny zobaczymy gwiazdorską obsadę. Do swoich ról powrócą znani z Alienisty Daniel Bruhl, Luke Evans oraz Dakota Fanning.

Alienista bedzie Mindhunterem osadzonym w XIX wieku Netflix zaprezentowal nowe wideo z planu article

The Alienist

Kontynuacja, podobnie jak pierwszy sezon, będzie opierać się na podstawie twórczości Caleba Carra, amerykańskiego historyka wojskowości, dziennikarza i pisarza. Akcja The Angel of Darkness odbywa się rok po wydarzeniach opisanych w Alieniście.

Zgodnie z treścią książek, tytułowym aniołem ciemności jest kobieta, powszechnie uważana za wcielenie dobra – zasłużona pielęgniarka i kochająca matka. Bohaterowie odkrywają jednak jej tożsamość bezlitosnej dzieciobójczyni.

Nadal nie wiadomo kiedy można spodziewać się nowych odcinków. Produkcja ruszy prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

ZOBACZ TEŻ  Szybki cash: Serial – Netflix prezentuje pełny zwiastun

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram