w

The Angel of Darkness – Alienista doczeka się kontynuacji

the alienist

Alienista początkowo traktowany był jako serial z mocno ograniczoną liczbą odcinków. Okazało się jednak, że po bardzo ciepłym przyjęciu go przez widzów i krytyków, włodarze stacji TNT postanowili zrealizować jego kontynuację. Zatytułowana zostanie jako The Angel of Darkness.

W obsadzie serialu po raz kolejny zobaczymy gwiazdorską obsadę. Do swoich ról powrócą znani z Alienisty Daniel Bruhl, Luke Evans oraz Dakota Fanning.

Alienista bedzie Mindhunterem osadzonym w XIX wieku Netflix zaprezentowal nowe wideo z planu article 1024x670
The Alienist

Kontynuacja, podobnie jak pierwszy sezon, będzie opierać się na podstawie twórczości Caleba Carra, amerykańskiego historyka wojskowości, dziennikarza i pisarza. Akcja The Angel of Darkness odbywa się rok po wydarzeniach opisanych w Alieniście.

Zgodnie z treścią książek, tytułowym aniołem ciemności jest kobieta, powszechnie uważana za wcielenie dobra – zasłużona pielęgniarka i kochająca matka. Bohaterowie odkrywają jednak jej tożsamość bezlitosnej dzieciobójczyni.

Nadal nie wiadomo kiedy można spodziewać się nowych odcinków. Produkcja ruszy prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the bourne identity wallpapers 29981 7413535 150x150

Treadstone – Jason Bourne doczeka się własnego serialu

62718 outlander staffel 3 jamie claire 150x150

Outlander – 4. sezon zostanie opublikowany w listopadzie