w

Outlander – 4. sezon zostanie opublikowany w listopadzie

62718 outlander staffel 3 jamie claire

Popularny serial dramatyczny Outlander doczeka się kontynuacji jeszcze w tym roku.

Kolejny sezon ma podążać śladami czwartej książki Diany Gabaldon – Jesienne werble (Drums of Autumn). W bestsellerowej powieści ożywa fascynująca opowieść o podróżniczce w czasie – Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze.

000260946hr e1504833851131
Outlander

Kolejne odcinki Outlandera – jeśli wiernie będą podążać za książkowym oryginałem, zabiorą widzów do roku 1768. Claire, Jamie i Ian postanawiają się osiedlić w Karolinie Północnej. Rozpoczynają budowę wymarzonego domu i zakładają farmę Fraser’s Ridge. Oczywiście sielanka nie potrwa długo, gdyż bohaterowie, wiedzeni różnymi pobudkami, znowu zaczną podróżować w czasie.

Pewne jest, że zobaczymy także sezony 5. i 6. Outlandera, które zostały już zamówione przez stację STARZ. Będą one liczyły po 12 odcinków. Historia ma potencjał na co najmniej dziewięć serii, gdyż tyle książek opublikowała do tej pory Diana Gabldon.

4. sezon Outlandera zadebiutować ma na kanale STARZ w niedzielę, 4 listopada 2018 roku. Do tej pory twórcy opublikowali jedynie krótki teaser nowych odcinków:

 

Avatar

Napisane przez Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the alienist

The Angel of Darkness – Alienista doczeka się kontynuacji

pobrane

Najlepsze seriale plażowe – ścisła czołówka