w

The 100 – wszystko co wiemy na temat 5 sezonu

Download The 100 Season 4

The 100 to jeden z najlepszych seriali Sci-Fi, osadzony w postapokaliptycznym świecie, który wyprodukowała stacja The CW. Posiada ten sam problem, co większość seriali tejże stacji, nadmiernie komplikuje wątki fabularne. Niemniej jednak posiada wielu fanów. Niedługo premiera 5-tego sezonu, co wiemy na jego temat do tej pory?

Kiedy premiera?

Premiera 5-tego sezonu będzie miała miejsce 24 kwietnia. W Polsce będziemy mogli legalnie zobaczyć nowy sezon na Netflixie.

Lifting czołówki

the 100 season 5 spoilers 26
TV Line

Sekwencja tytułowa, tj. opening/czołówka co sezon otrzymuje pewien lifting, tym razem będzie on czymś więcej niż kosmetyczną poprawką, zważając na to jak zakończył się ostatni sezon.

Nazwy odcinków

Nazwy odcinków to: 1. Eden, 2. Red Queen, 3. Sleeping Giants, 4. Pandora’s Box, 5. Shifting Sands, 6. Exit Wounds, 7. Acceptable Losses, 8. Secret Weapon, 9. Sic Semper Tyrannis, 10. The Last, 11. TBD, 12. i 13. Damocles. Pomysłodawca serialu stwierdził, że co najmniej jeden z tytułów to pułapka.

Nowi aktorzy

„Córka” Clarke – Madi, nie będzie grana już przez Imogen Tear, a zagra ją Lola Flanery.

Do obsady The 100 dołącza Shannon Kook, wcześniej występował w Degrassi: The Next Generation.

Do serialu The 100 dołączą również Mike Dopud, William Miller oraz Ivana Milicevic, okażą się załogą tajemniczego statku, który wylądował w finale 4 sezonu.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reboot

Serialowe podsumowanie dnia [09.02.2017]

The Walking Dead

Czy to ostatni sezon z Maggie w The Walking Dead?