The 100 – wszystko co wiemy na temat 5 sezonu

}

Data: 12 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

The 100 to jeden z najlepszych seriali Sci-Fi, osadzony w postapokaliptycznym świecie, który wyprodukowała stacja The CW. Posiada ten sam problem, co większość seriali tejże stacji, nadmiernie komplikuje wątki fabularne. Niemniej jednak posiada wielu fanów. Niedługo premiera 5-tego sezonu, co wiemy na jego temat do tej pory?

Kiedy premiera?

Premiera 5-tego sezonu będzie miała miejsce 24 kwietnia. W Polsce będziemy mogli legalnie zobaczyć nowy sezon na Netflixie.

Lifting czołówki

the 100 season 5 spoilers 26

TV Line

Sekwencja tytułowa, tj. opening/czołówka co sezon otrzymuje pewien lifting, tym razem będzie on czymś więcej niż kosmetyczną poprawką, zważając na to jak zakończył się ostatni sezon.

Nazwy odcinków

Nazwy odcinków to: 1. Eden, 2. Red Queen, 3. Sleeping Giants, 4. Pandora’s Box, 5. Shifting Sands, 6. Exit Wounds, 7. Acceptable Losses, 8. Secret Weapon, 9. Sic Semper Tyrannis, 10. The Last, 11. TBD, 12. i 13. Damocles. Pomysłodawca serialu stwierdził, że co najmniej jeden z tytułów to pułapka.

Nowi aktorzy

„Córka” Clarke – Madi, nie będzie grana już przez Imogen Tear, a zagra ją Lola Flanery.

Do obsady The 100 dołącza Shannon Kook, wcześniej występował w Degrassi: The Next Generation.

Do serialu The 100 dołączą również Mike Dopud, William Miller oraz Ivana Milicevic, okażą się załogą tajemniczego statku, który wylądował w finale 4 sezonu.

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.