w

Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

bez tytulu 11

Pod koniec tego roku do serwisu Player.pl, trafi nowa serialowa produkcja. To Nieobecni. Produkcja ta kręci się wokół tajemniczego zaginięcia całej rodziny.

Temat zaginięć obecny jest w przestrzeni medialnej rzadko, właściwie tylko wówczas, kiedy pojawia się jakaś nadzwyczaj ciekawa historia lub rodzina potrafi ją nagłośnić. Jednak zaginięcia zdarzają się codziennie. Każdego dnia giną ludzie: może to być czyjś mąż, czyjaś matka, brat, czyjeś dziecko. Nieobecni to serial, który został zainspirowany sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym!

Bohaterką Nieobecnych jest Mila Gajda, ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach… Wraz z podkomisarzem z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filipem Zacharem rozpoczynają poszukiwania odkrywając coraz to bardziej intrygujące elementy, a odpowiedzi na nurtujące ich pytania z pewnością nie są łatwe do przyjęcia.

W obsadzie znajdują się debiutująca w głównej roli serialowej Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Anna Dymna, Izabela Kuna, Grzegorz Damięcki, Łukasz Garlicki, Tomasz Włosok, Aleksandra Justa i Maria Kania.

Zobaczcie zwiastun.

Premiera serialu już 29 grudnia 2020 roku. Pierwszy sezon składa się z 10 epizodów. Na antenę stacji TVN produkcja trafi prawdopodobnie wiosną.

Źródło: TVN

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

detektyw murdoch 10. sezon epic drama

Detektyw Murdoch – nadchodzi 10. sezon, premiera już w styczniu!

the flight attendant hbo e1608318241294

Stewardesa – HBO Max odnawia serial na 2. sezon