Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

}

Data: 21 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Pod koniec tego roku do serwisu Player.pl, trafi nowa serialowa produkcja. To Nieobecni. Produkcja ta kręci się wokół tajemniczego zaginięcia całej rodziny.

Temat zaginięć obecny jest w przestrzeni medialnej rzadko, właściwie tylko wówczas, kiedy pojawia się jakaś nadzwyczaj ciekawa historia lub rodzina potrafi ją nagłośnić. Jednak zaginięcia zdarzają się codziennie. Każdego dnia giną ludzie: może to być czyjś mąż, czyjaś matka, brat, czyjeś dziecko. Nieobecni to serial, który został zainspirowany sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym!

Bohaterką Nieobecnych jest Mila Gajda, ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach… Wraz z podkomisarzem z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filipem Zacharem rozpoczynają poszukiwania odkrywając coraz to bardziej intrygujące elementy, a odpowiedzi na nurtujące ich pytania z pewnością nie są łatwe do przyjęcia.

W obsadzie znajdują się debiutująca w głównej roli serialowej Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Anna Dymna, Izabela Kuna, Grzegorz Damięcki, Łukasz Garlicki, Tomasz Włosok, Aleksandra Justa i Maria Kania.

Zobaczcie zwiastun.

Premiera serialu już 29 grudnia 2020 roku. Pierwszy sezon składa się z 10 epizodów. Na antenę stacji TVN produkcja trafi prawdopodobnie wiosną.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Veronica Mars - scenariusz kontynuacji już gotowy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.