w

Serialowe podsumowanie dnia [09.02.2017]

reboot

Z piątkowego przeglądu wiadomości dowiecie się między innymi o przygotowywanych rebootach, premierze 2 sezonu Imposters i o pilocie Gdzie jesteś Amando? w reżyserii Phillipa Noyce’a.

Nowe Czarodziejki – co o nich wiadomo?

Stacja The CW zamówiła reboot popularnego serialu. Jego akcja będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Skupi się na losach sióstr żyjących w miasteczku uniwersyteckim. Nowe Czarodziejki, zgodnie z zapowiedziami twórców, to szalona, zabawna i feministyczna produkcja. Trwa casting mający wyłonić odtwórczynie głównych ról. Póki co nie znamy planowanej daty premiery.

Powstaje nowa wersja serialu Magnum

Stacja CBS rozpoczęła prace nad rebootem kultowego Magnum. Wybrano już reżysera przygotowywanej produkcji. Za kamerą pierwszego odcinka stanie Justin Lin. Będzie on również, oprócz Danielle Woodrow, producentem wykonawczym. Lin wyreżyserował dotąd cztery części serii Szybcy i wściekli. Serial Magnum emitowano w latach 1980 – 1988. Jeżeli pilot reboota osiągnie sukces, stacja zamówi cały sezon.

Bryan Fuller zrezygnował z Niesamowitych historii

Producent porzucił tworzony dla Apple’a projekt Amazing Stories oparty na pierwowzorze z lat 80. Bryan Fuller miał być showrunnerem serialu. Oficjalnym powodem rezygnacji są różnice kreatywne. Producent planował realizację serii utrzymanej w klimacie Czarnego lustra. Apple z kolei zamówiło serial dla całej rodziny.

2 sezon Imposters – kiedy premiera?

Telewizja Bravo ogłosiła, że premiera 2 sezonu serialu odbędzie się 5 kwietnia. W obsadzie Imposters powróci Uma Thurman z gościnnym występem.

Pilot Gdzie jesteś Amando?

Fox zamówił pierwszy odcinek serialu na podstawie powieści Dennisa Lehane’a Gdzie jesteś, Amando?. Wyreżyseruje go Phillip Noyce. Czteroletnia Amanda McCready znika bez śladu. Bostońska policja, współpracując z dziennikarzami, sąsiadami i znajomymi rodziny dotkniętej tragedią robi wszystko, by znaleźć zaginioną Amandę. W sprawę zostaje zaangażowany duet detektywów, Patrick Kenzie i Angela Gennaro. Gdy znika kolejne dziecko, agenci wkraczają do mrocznego świata dealerów, pedofilów i skorumpowanych policjantów.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Altered Carbon

Altered Carbon – nieśmiertelność jako produkt – podwójna recenzja produkcji Netflixa

Download The 100 Season 4

The 100 – wszystko co wiemy na temat 5 sezonu