pixel

Przeczytano:

The Walking Dead

Czy to ostatni sezon z Maggie w The Walking Dead?

12 02 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Patryk Augustowski

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Maggie z The Walking Dead to jedna z najważniejszych postaci w najpopularniejszym serialu o zombie. Pojawiły się plotki, że pozycja aktorki wcale nie jest tak pewna. Czy nowa showrunnerka Angela Kang pozbędzie się postaci Maggie?

Koniec kontraktu

Czy pierwszym dużym zadaniem nowej showrunnerki TWD będzie zabicie Maggie. Kontrakt aktorki Lauren Cohan, kończy się wraz z 8-mym sezonem serialu.

Aktywne negocjacje

Wiele źródeł donosi jednak, że Lauren Cohan prowadzi bardzo aktywne negocjacje o przedłużenie swojego kontraktu na sezon 9. Nic też nie wskazuje na to, żeby aktorka chciała odejść, a produkcja nowego sezonu rozpocznie się dopiero w maju, więc Lauren ma jeszcze czas, aby negocjacje doszły do skutku.

Odejście Carla

Strata Maggie byłaby na pewno bardzo poważnym problemem dla samej produkcji, postać jest jedną z ulubionych weteranek w serialu. Z mniejszym smutkiem pożegnamy się na pewno z Chandler’em Riggs’em, grającym Carla, którego ostatni raz zobaczymy 25 lutego.

Źródło: TV Line

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również