Teen Wolf: Nastoletni wilkołak – Tyler Posey chce powrotu serialu!

13 września 2021 | Newsy

Znacie serial Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, który młodemu aktorowi Tylerowi Posey’owi przyniósł sławę i rozpoznawalność? Produkcja ta zakończyła się szóstym sezonem w 2017 roku. Teraz jednak Posey w jednym z ostatnich wywiadów twierdzi, iż po tej przerwie nadszedł idealny czas, aby ponownie uruchomić serię.

Posey wcielał się w postać Scotta McCalla, nastolatka uczęszczającego do liceum, który w przedzień drugiej klasy ugryziony zostaje przez wilkołaka. Chłopak przechodzi powolną przemianę. Poznajemy jego losy oraz losy jego kolegów i koleżanek ze średniej szkoły oraz to jaką rolę Scott ma w przyszłości odegrać.

Posey wie, iż większość jego fanów kojarzy go właśnie z roli Scotta, nazywając go nawet imieniem bohatera. Nie przeszkadza mu to jednak, a wręcz sprawia to, iż bardzo chciałby móc ponownie wcielić się w tę postać.

Jestem tak dumny z tego serialu, z tej postaci. Przytłaczające to jednak, że nie zauważają, że robię coś innego, ale w porządku, nie pragnę ich uwagi, chcę jeszcze więcej Teen Wolf. Musimy dać widzom, to czego pragną, ja też tego chcę. To była zdecydowanie bardzo potrzebna przerwa. – powiedział Posey

Aktor zasugerował także o czym mogłaby opowiadać potencjalna siódma seria. Cały dotychczasowy serial rozgrywał się można powiedzieć wokół średniej szkoły, w nowym sezonie dobrze byłoby zobaczyć co starsze postacie robią poza szkołą. Jak sobie radzą i czy przyjaźnie dalej trwają?

Co o tym myślicie?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Chilling Adventures of Sabrina – finałowy sezon w ostatni dzień 2020 roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram