Chilling Adventures of Sabrina – finałowy sezon w ostatni dzień 2020 roku!

}

Data: 27 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował krótką zapowiedź zdradzającą premierę czwartej i zarazem ostatniej części serialu o czarownicy Sabrinie. Sylwester w tym roku zapowiadana się naprawdę ciekawie!

Chilling Adventures of Sabrina jest mroczną opowieścią o dorastaniu, w której nie brakuje elementów horroru, okultyzmu i czarów. To nowa wersja słynnego serialu Sabrina, nastoletnia czarownica. W części trzeciej główna bohaterka starała się za wszelką cenę ocalić swojego ukochanego Nicholasa Scratcha od wiecznego potępienia. Jednak tron w krainie potępionych po pokonaniu Lucyfera oczekuje na nowego władcę. Zasiąść musi na nim właśnie Sabrina. Z kolei w Greendale zjawia się tajemnicza grupa, która chce przywrócić prastare zło…

Nazywa się Sabrina Spellman i nic tego nie zmieni. Premiera ostatniej części serialu Chilling Adventures of Sabrina już 31 grudnia 2020 roku tylko na Netflix.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Trailer Dietland - nowego serialu z Julianną Margulies

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.