Sportowy dramat Wojownik doczeka się swojej serialowej adaptacji

13 września 2021 | Newsy

Gavin O’Connor reżyser filmu Wojownik z 2011 roku, w dziesiątą rocznicę powstania filmu ogłosił, iż pracuje nad serialową adaptacją swojego dzieła.

Wojownik opowiadał o dwóch braciach skłóconych ze sobą i podzielonych tragiczną przeszłością, którzy niezależnie od siebie postanowili wystartować w wielkim turnieju mieszanych sztuk walki. Niespodziewanie okazuje się, że stają oni na ringu przeciwko sobie.

Serial noszący tytuł Warrior opowiadać ma o czterech bohaterach, dwóch mężczyznach i dwóch kobietach rywalizujących ze sobą w turnieju Sparta MMA. Dwoje pochodzą z Ameryki, jeden to Irlandczyk, a jeden muzułmanin pochodzący z Paryża.

W serialu nie wystąpią bracia znani z filmowego pierwowzoru, ale produkcja jak zapowiada O’Connor ma mieć ducha filmu. Ma zajmować się ważnymi dla filmowca kwestiami społecznymi. Bohaterowie będą walczyć zarówno w klatce, jak i o lepsze jutro, a wszystko to na tle obecnych problemów społecznych, jakimi są bieda, przestępczość czy wszelkiego rodzaju uzależnienia.

W jednej z głównych ról zobaczymy byłego olimpijczyka i zawodnika MMA Daniela Cormiera.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Underground Railroad – zwiastun nowego serialu Barry'ego Jenkinsa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram