Sportowy dramat Wojownik doczeka się swojej serialowej adaptacji

}

Data: 13 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Gavin O’Connor reżyser filmu Wojownik z 2011 roku, w dziesiątą rocznicę powstania filmu ogłosił, iż pracuje nad serialową adaptacją swojego dzieła.

Wojownik opowiadał o dwóch braciach skłóconych ze sobą i podzielonych tragiczną przeszłością, którzy niezależnie od siebie postanowili wystartować w wielkim turnieju mieszanych sztuk walki. Niespodziewanie okazuje się, że stają oni na ringu przeciwko sobie.

Serial noszący tytuł Warrior opowiadać ma o czterech bohaterach, dwóch mężczyznach i dwóch kobietach rywalizujących ze sobą w turnieju Sparta MMA. Dwoje pochodzą z Ameryki, jeden to Irlandczyk, a jeden muzułmanin pochodzący z Paryża.

W serialu nie wystąpią bracia znani z filmowego pierwowzoru, ale produkcja jak zapowiada O’Connor ma mieć ducha filmu. Ma zajmować się ważnymi dla filmowca kwestiami społecznymi. Bohaterowie będą walczyć zarówno w klatce, jak i o lepsze jutro, a wszystko to na tle obecnych problemów społecznych, jakimi są bieda, przestępczość czy wszelkiego rodzaju uzależnienia.

W jednej z głównych ról zobaczymy byłego olimpijczyka i zawodnika MMA Daniela Cormiera.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Underground Railroad – zwiastun nowego serialu Barry'ego Jenkinsa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.