Ukończono zdjęcia do 3. sezonu The Boys

}

Data: 11 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Główni członkowie obsady superbohaterskiego i dość specyficznego serialu The Boys – Jack Quaid, Karl Urban i Jensen Ackles, ogłosili w swoich mediach społecznościowych koniec prac na planie trzeciej serii.

bez tytulu 1 1
bez tytuluo

Link do wpisu Jensena Acklesa.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Produkcja jest wierna komiksom, na podstawie których powstaje. Zawiera dużą dawkę przemocy i seksualnych odniesień. Jednocześnie odkrywa ciemną stronę sławy superbohaterów.

Dwa dotychczasowe sezonu The Boys dostępne są na platformie Amazon Prime Video. Data premiery trzeciego nie została jeszcze wyznaczona.

Źródło: Twitter, Instagram

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - poznajcie nowe postaci

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.