Ukończono zdjęcia do 3. sezonu The Boys

11 września 2021 | Newsy

Główni członkowie obsady superbohaterskiego i dość specyficznego serialu The Boys – Jack Quaid, Karl Urban i Jensen Ackles, ogłosili w swoich mediach społecznościowych koniec prac na planie trzeciej serii.

bez tytulu 1 1
bez tytuluo

Link do wpisu Jensena Acklesa.

Serial The Boys opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Produkcja jest wierna komiksom, na podstawie których powstaje. Zawiera dużą dawkę przemocy i seksualnych odniesień. Jednocześnie odkrywa ciemną stronę sławy superbohaterów.

Dwa dotychczasowe sezonu The Boys dostępne są na platformie Amazon Prime Video. Data premiery trzeciego nie została jeszcze wyznaczona.

Źródło: Twitter, Instagram

ZOBACZ TEŻ  Dom z papieru sezon 5. - poznajcie nowe postaci

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram