4. sezon szkoły dla elity

Szkoła dla elity – zwiastun 4. sezonu

21 maja 2021 | Newsy

Już 18 czerwca na Netflixie zadebiutuje oczekiwany 4 sezon serialu Szkoła dla elity. Z tej okazji platforma zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun.

Te dzieciaki mają wszystko, ale i tak chcą więcej. W Nowym Roku szkolnym w Las Encinas pojawi się nowy surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. To znak, iż murami szkoły znów wstrząsną romanse, gorące plotki i nowa tajemnica.

Szkoła dla elity to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich serialu Netflixa skierowany do młodzieży. Opowiada on o nastolatkach uczęszczających do elitarnej szkoły. Gdy trafia do niej trójka biednych nastolatków, pomiędzy dwoma zderzony światami rozpoczyna się konflikt prowadzący do morderstwa. Rozpoczyna się sieć intryg, a każdy chce dowieść, że to nie on jest winny tragedii.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Nowa elita w Szkole dla elity

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram