Szkoła dla elity – zwiastun 4. sezonu

}

Data: 21 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 18 czerwca na Netflixie zadebiutuje oczekiwany 4 sezon serialu Szkoła dla elity. Z tej okazji platforma zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun.

Te dzieciaki mają wszystko, ale i tak chcą więcej. W Nowym Roku szkolnym w Las Encinas pojawi się nowy surowy dyrektor i czwórka nowych uczniów. To znak, iż murami szkoły znów wstrząsną romanse, gorące plotki i nowa tajemnica.

Szkoła dla elity to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich serialu Netflixa skierowany do młodzieży. Opowiada on o nastolatkach uczęszczających do elitarnej szkoły. Gdy trafia do niej trójka biednych nastolatków, pomiędzy dwoma zderzony światami rozpoczyna się konflikt prowadzący do morderstwa. Rozpoczyna się sieć intryg, a każdy chce dowieść, że to nie on jest winny tragedii.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Nowa elita w Szkole dla elity

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.