Katla – zapowiedź nowego serialu Netflix

20 maja 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Netflix zaprezentował właśnie teaser “Katli” pierwszego oryginalnego serialu islandzkiego platformy. Premiera została zapowiedziana na 17 czerwca. Tworzony i reżyserowany jest on przez Baltasara Kormakura (W Pułapce, Everest). Miejsce akcji to zaś Vik na południu kraju, tuż po gwałtownej erupcji wulkanu.

Jeśli chodzi o dokładniejszy zarys fabuły to – rok po wybuchu polodowcowy wulkan Katla wciąż jest aktywny. Z topniejącego lodu wyłaniają się tajemnicze elementy z czasów prehistorii co pociąga za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gríma nadal szuka swojej siostry, która zaginęła w dniu pierwszego wybuchu.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Chilling Adventures of Sabrina – finałowy sezon w ostatni dzień 2020 roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram