Nowa elita w Szkole dla elity

6 maja 2021 | Newsy

Netflix opublikował krótkie wideo przedstawiające czwórkę nowych uczniów, którzy dołączyli do obsady czwartego sezonu serialu Szkoła dla elity – to Ari, Mencia, Patrick i Phillipe.

Pojawienie się surowego dyrektora i czworga nowych uczniów to znak, że murami Las Encinas znów wstrząsną romanse, gorące plotki i nowa tajemnica.

Premiera 4. sezonu serialu Szkoła dla elity już 18 czerwca 2021 roku. Zamówiony został już także sezon piąty.

Szkoła dla elity to najpopularniejszy młodzieży hiszpański serial Netflixa. Opowiada on o perypetiach uczniów Las Encinas, najlepszej i najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii.

Myślicie, że z nowymi bohaterami produkcja ta dalej będzie hitem?

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Dopesick – miniserial Hulu o uzależnionej Ameryce na pierwszej zapowiedzi

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram