Szkoła dla elity – zobaczcie zwiastun 4. sezonu

13 kwietnia 2021 | Newsy

Nadchodzi czwarty sezon popularnego hiszpańskiego serialu Szkoła dla elity. Netflix zaprezentował pierwszą zapowiedź oraz zdradził datę premiery.

Czwarty sezon będzie inny od poprzednich, bowiem nastąpiły duże zmiany w obsadzie, Ze względu na to, iż pod koniec trzeciej serii większość bohaterów ukończyła szkołę twórcy zmuszeni zostali do zmian. Z serialem pożegnali się Mina El Hammani, Danna Paola, Ester Expósito, Álvaro Rico i Jorge López.

Na ich miejsce wchodzą Andrés Velencoso, Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Diego Martín.

Zobaczcie zdjęcia z planu jakie opublikowała platforma.

Nowi bohaterowie oczywiście wywrócą w Las Encinas wszystko do góry nogami.

Zapoznajcie się także z pierwszym zwiastunem.

Premiera 4. sezonu już 18 czerwca 2021 roku. Przypomnijmy, że powstanie także 5. sezon serialu Szkoła dla elity, który zamówiony został dwa miesiące temu.

Źródło: Youtube, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Nowa elita w Szkole dla elity

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram