Przyjaciele – zakończono zdjęcia do specjalnego odcinka!

13 kwietnia 2021 | Newsy

Mamy to! Po wielokrotnych opóźnieniach nareszcie ekipie przyjaciół z serialu Przyjaciele udało się wejść na plan i nakręcić odcinek specjalny. W sieci pojawiły się zakulisowe materiały, które możecie zobaczyć poniżej.

Wbrew oczekiwaniom, że odcinek ten nakręcony zostanie w studiu w scenografii znanej z serialu, tak się nie stało jak widać na załączonych fotografiach. Kanapa stanęła na tle fontanny znanej z czołówki serialu.

bez tytulu 6

Link do wpisu.

Odcinek specjalny serialu Przyjaciele nosi tytuł Friends: The Reunion i powstał dla HBO Max. Za jego reżyserię odpowiada Ben Winston. Na planie po latach spotkali się Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc.

Data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Spin-off Pięknej i Bestii ma już tytuł!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram