Pielęgniarki i pielęgniarze – nowy duński serial na TVP2

13 kwietnia 2021 | Newsy

Już za tydzień na antenie TVP2 pojawi się nowa zagraniczna produkcja. To duński obyczajowy serial Pielęgniarki i pielęgniarze, którego akcja rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku.

W tych czasach w Danii zaczyna brakować pielęgniarek. W związku z tym jedna ze szkół, aby wypełnić lukę, decyduje się na przyjmowanie do nauki zawodu mężczyzn. Pomysł ten w tamtych czasach wydaje się dość kontrowersyjny i budzi mieszane uczucia.

Serial Pielęgniarki i pielęgniarze składa się z 6 odcinków. Jego emisja od 21 kwietnia od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.50. Produkcja zastąpi obecnie emitowany Mata Hari.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Trzy dni Kondora sezon 2. - poznamy kolejne losy Joe Turnera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram