Przeczytano:

Szadź – TVN już szykuje 2. sezon serialu

02 06 2020 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Thriller kryminalny Szadź to serial, który w serwisie Player.pl zadebiutował zaledwie miesiąc temu, stał się mega popularny i swoją oglądalnością przebił oczekiwania jego twórców. Nic więc dziwnego, że od razu zdecydowano się na zamówienie kolejnego sezonu tej produkcji.

Jak poinformowano twórcy już rozpoczęli prace nad scenariuszem do kontynuacji serialu. Obecnie w wspomnianym wyżej serwisie trwa jeszcze emisja pierwszego sezonu, który liczy siedem odcinków, a więc już w przyszły czwartek tj. 11 czerwca czeka nas jego finał.

Akcja serialu rozgrywa się w Opolu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Agnieszka Popławska) prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnych morderstw. Zabójcą jest Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) religioznawca, wykładowca akademiczny i pozornie wzorowy mąż i ojciec. Czy policjantka dotrze do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę? Osobę, która morduje znamy od początku. Tym co napędza akcję są motywy jego działania. Każdy odcinek ujawnia nowe relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami. Serial powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta.

Produkcja jesienią trafić ma na antenę telewizji TVN. Jej emisja zaplanowana jest w wieczornym paśmie.

Źródło: press

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Bardzo się cieszę! Uważam, że to dobry serial i mega się w niego wkręciłam. W sumie chyba dawno TVN nie wydał tak dobrej produkcji.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również