w

Szadź – TVN już szykuje 2. sezon serialu

photo 61889 1590992941 big
press

Thriller kryminalny Szadź to serial, który w serwisie Player.pl zadebiutował zaledwie miesiąc temu, stał się mega popularny i swoją oglądalnością przebił oczekiwania jego twórców. Nic więc dziwnego, że od razu zdecydowano się na zamówienie kolejnego sezonu tej produkcji.

Jak poinformowano twórcy już rozpoczęli prace nad scenariuszem do kontynuacji serialu. Obecnie w wspomnianym wyżej serwisie trwa jeszcze emisja pierwszego sezonu, który liczy siedem odcinków, a więc już w przyszły czwartek tj. 11 czerwca czeka nas jego finał.

Akcja serialu rozgrywa się w Opolu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Agnieszka Popławska) prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnych morderstw. Zabójcą jest Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) religioznawca, wykładowca akademiczny i pozornie wzorowy mąż i ojciec. Czy policjantka dotrze do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę? Osobę, która morduje znamy od początku. Tym co napędza akcję są motywy jego działania. Każdy odcinek ujawnia nowe relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami. Serial powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta.

Produkcja jesienią trafić ma na antenę telewizji TVN. Jej emisja zaplanowana jest w wieczornym paśmie.

Źródło: press

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo się cieszę! Uważam, że to dobry serial i mega się w niego wkręciłam. W sumie chyba dawno TVN nie wydał tak dobrej produkcji.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000a5yi7ejhutmm8 c122 f4

Cena wolności – nowy serial w TVP1

the alienist angel of darkness e1591027081832

Alienista – zobaczcie zwiastun 2. sezonu serialu TNT