Szadź – TVN już szykuje 2. sezon serialu

2 czerwca 2020 | Newsy

Thriller kryminalny Szadź to serial, który w serwisie Player.pl zadebiutował zaledwie miesiąc temu, stał się mega popularny i swoją oglądalnością przebił oczekiwania jego twórców. Nic więc dziwnego, że od razu zdecydowano się na zamówienie kolejnego sezonu tej produkcji.

Jak poinformowano twórcy już rozpoczęli prace nad scenariuszem do kontynuacji serialu. Obecnie w wspomnianym wyżej serwisie trwa jeszcze emisja pierwszego sezonu, który liczy siedem odcinków, a więc już w przyszły czwartek tj. 11 czerwca czeka nas jego finał.

Akcja serialu rozgrywa się w Opolu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Agnieszka Popławska) prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnych morderstw. Zabójcą jest Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) religioznawca, wykładowca akademiczny i pozornie wzorowy mąż i ojciec. Czy policjantka dotrze do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę? Osobę, która morduje znamy od początku. Tym co napędza akcję są motywy jego działania. Każdy odcinek ujawnia nowe relacje pomiędzy poszczególnymi postaciami. Serial powstał na motywach powieści Igora Brejdyganta.

Produkcja jesienią trafić ma na antenę telewizji TVN. Jej emisja zaplanowana jest w wieczornym paśmie.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Dzielnica strachu – pierwsza zapowiedź nowego serialu Puls 2

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Bardzo się cieszę! Uważam, że to dobry serial i mega się w niego wkręciłam. W sumie chyba dawno TVN nie wydał tak dobrej produkcji.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy