Dzielnica strachu – pierwsza zapowiedź nowego serialu Puls 2

}

Data: 20 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Dzielnica strachu to pierwszy serial jaki powstaje specjalnie dla kanału Puls 2. Produkcja ta opowie o dzielnicowych, którzy prowadzą śledztwa na Gorczaku, dzielnicy okrytej bardzo złą sławą. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun tej produkcji.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Do obsady niedawno dołączyli także Bogdan Kalus i Lech Dyblik, którzy wprowadzą trochę humoru do serialu. Kalus wcieli się w Kazimierza Masztalerza, mężczyznę który jest takim można powiedziec samozwańczym strażnikiem dzielnicy. Czuje się w obowiązku pilnować porządku i tropić przewinienia. Z kolei Dyblik sportretuje tak zwanego Kierownika Śmietnika. Jego życiową misją jest pilnowanie osiedlowego kosza, z którego jak się okazuje można naprawdę wiele dowiedzieć się o ludziach.

Serial Dzielnica strachu składać ma się z 40 odcinków. Premiera produkcji jesienią.

Źródło: świat seriali

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy – jest pierwszy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.