Dzielnica strachu – pierwsza zapowiedź nowego serialu Puls 2

20 lipca 2021 | Newsy

Dzielnica strachu to pierwszy serial jaki powstaje specjalnie dla kanału Puls 2. Produkcja ta opowie o dzielnicowych, którzy prowadzą śledztwa na Gorczaku, dzielnicy okrytej bardzo złą sławą. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun tej produkcji.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Do obsady niedawno dołączyli także Bogdan Kalus i Lech Dyblik, którzy wprowadzą trochę humoru do serialu. Kalus wcieli się w Kazimierza Masztalerza, mężczyznę który jest takim można powiedziec samozwańczym strażnikiem dzielnicy. Czuje się w obowiązku pilnować porządku i tropić przewinienia. Z kolei Dyblik sportretuje tak zwanego Kierownika Śmietnika. Jego życiową misją jest pilnowanie osiedlowego kosza, z którego jak się okazuje można naprawdę wiele dowiedzieć się o ludziach.

Serial Dzielnica strachu składać ma się z 40 odcinków. Premiera produkcji jesienią.

Źródło: świat seriali

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy – jest pierwszy zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!