pixel

Przeczytano:

Cena wolności – nowy serial w TVP1

02 06 2020 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Zniewoloną zastępuje kolejny serial wschodniego pochodzenia. Już od 8 czerwca w TVP1 rozpocznie się emisja nowego rosyjskiego serialu Cena wolności.

To historyczny melodramat w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. Poznamy losy ubogiej Poliny Lebiediewej. Kobieta to była niewolnica i adoptowana córka bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina. Fabuła zbliżona jest do ukraińskiego hitu Zniewolona, lecz nie jest to rosyjska adaptacja tamtego serialu. W obsadzie aktorskiej znajdują się m.in. Tatiana Babenkova, Vladislav Vetrov, Oleg Mazurov i Ivan Dobronravov.

Cenę wolności oglądać będzie można pięć razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o godzinie 20.35. Jak na razie Jedynka zakupiła tylko pierwszy sezon serialu, który składa się z 18 odcinków. Czy produkcja będzie dalej emitowana uzależnione jest to od wyników jej oglądalności.

Źródło: światseriali

1 komentarz

  1. Avatar

    Być może nie będzie kolejnych odcinków, ponieważ serial nie przypadł widzom do gustu.
    Po pierwszym odcinku było ponad 900 tysięcy widzów, a już po 8, tylko ok. 200 tysięcy.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również