w

Cena wolności – nowy serial w TVP1

000a5yi7ejhutmm8 c122 f4
tvp1

Zniewoloną zastępuje kolejny serial wschodniego pochodzenia. Już od 8 czerwca w TVP1 rozpocznie się emisja nowego rosyjskiego serialu Cena wolności.

To historyczny melodramat w reżyserii Dmitrija Czerkasowa. Poznamy losy ubogiej Poliny Lebiediewej. Kobieta to była niewolnica i adoptowana córka bezdzietnego księcia Aleksieja Pietrowicza Golowina. Fabuła zbliżona jest do ukraińskiego hitu Zniewolona, lecz nie jest to rosyjska adaptacja tamtego serialu. W obsadzie aktorskiej znajdują się m.in. Tatiana Babenkova, Vladislav Vetrov, Oleg Mazurov i Ivan Dobronravov.

Cenę wolności oglądać będzie można pięć razy w tygodniu – w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o godzinie 20.35. Jak na razie Jedynka zakupiła tylko pierwszy sezon serialu, który składa się z 18 odcinków. Czy produkcja będzie dalej emitowana uzależnione jest to od wyników jej oglądalności.

Źródło: światseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Być może nie będzie kolejnych odcinków, ponieważ serial nie przypadł widzom do gustu.
    Po pierwszym odcinku było ponad 900 tysięcy widzów, a już po 8, tylko ok. 200 tysięcy.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1

Creepshow zmierza na AMC Polska

photo 61889 1590992941 big

Szadź – TVN już szykuje 2. sezon serialu