w

Alienista – zobaczcie zwiastun 2. sezonu serialu TNT

the alienist angel of darkness e1591027081832 732x412
comingsoon

Stacja TNT opublikowała nowe materiały promujace drugi sezon popularnego serialu Alienista, który zadebiutował w 2018 roku i w Polsce dostępny jest w serwisie Netflix.

Drugi sezon serialu nosi tytuł The Alienist: Angel of Darkness. Produkcja ta w dalszym ciągu oparta jest o powieści Caleba Carra. Jest to mroczny serial kryminalny osadzony w Nowym Jorku u schyłku XIX wieku. Dziennikarz kryminalny, John Moore (Luke Evans) wraz z psychologiem, Laszlo Kreizlerem (Daniel Brühl) usiłują schwytać grasującego po mieście seryjnego mordercę. Dołacza do nich Sara Howard (Dakota Fanning) – policyjna sekretarka. W nowych odcinkach Sara otwiera własną agencję detektywistyczną i prowadzi sprawę porwania Any Linares – malutkiej córki hiszpańskiego konsula. W śledztwo ponownie angażują się Moore i Kreizler. Prowadzi ich ono w kierunku, jak do tej pory nieuchwytnego i bardzo niebezpiecznego mordercy.

Oprócz wspomnianych wyżej w obsadzie powrócą także Douglas Smith, Matthew Shear, Robert Way Wisdom i Ted Levine. Z nowych twarzy zobaczymy Melanie Field i Rosy McEwen.

Premiera drugiego sezonu Alienisty już 26 lipca br. na TNT. Jak na razie nie wiadomo jeszcze czy Netflix od razu go pokaże czy będziemy musieli trochę poczekać.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

photo 61889 1590992941 big 150x150

Szadź – TVN już szykuje 2. sezon serialu

cw batwoman 1stlook v5 150x150

Batwoman – kto zastąpi Ruby Rose?