Suspicion – zwiastun thrillera Apple TV+

}

Data: 12 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała pierwszą zapowiedź thrillera Suspicion z Umą Thurman w roli głównej. Ta popularna hollywoodzka aktorka wciela się w wybitną bizneswoman, której syn zostaje porwany w nagłych i tajemniczych okolicznościach.

Zwiastun zaczyna się od nieoczekiwanego aresztowania czwórki zwyczajnych osób, które wrabiane są w porwanie leo Newmana. Podkreśla on także ich dążenie do udowodnienia swojej niewinności i to jak incydent ten wpływa na matkę porwanego.

Uma Thurman wciela się w wpływową amerykańską bizneswoman, które 21-letni syn zostaje nagle porwany. Wydarzenie miało miejsce w samym centrum Nowego Jorku, a więc całość zarejestrowały kamery. Na podstawie nagrania policja aresztuje czwórkę brytyjczyków, którzy mieszkali w tym samym hotelu co porwany chłopak. W trakcie śledztwa rola zatrzymanych nie jest jednak jasna… Czyżby znaleźli się oni w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie? Kto tak naprawdę stoi za tajemniczym uprowadzeniem?

W obsadzie serialu znajdują się także Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries i Angel Coulby. Showrunnerem i producentem wykonawczym jest Rob Williams.

Premiera serialu 4 lutego 2022 roku. Składa się on z 8 odcinków. Suspicion jest angielskim remakem izraelskiego serialu Podwójna gra.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rojst – Netflix ogłosił produkcję 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.