Sharon Stone jako matka Cassie w 2. sezonie Stewardesy

}

Data: 12 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media do obsady 2. sezonu komediowego thrillera Stewardesa dołączyła znana hollywoodzka aktorka Sharon Stone. Wcieli się ona w matkę głównej bohaterki.

Stone sportretuje Lisę Bowden, matkę Cassie, która skłócona jest ze swoją córką. Po latach walki z nałogiem Cassie, Lisa nie ma już cierpliwości ani dobrej woli dla swojej córki.

Sądząc po pojawieniu się w obsadzie matki Cassie, nowe epizody w znacznej mierze skupią się na ukazaniu nam skomplikowanej relacji łączącej matkę i córkę.

Stone dołączyła do dość pokaźnej listy nowych członków obsady. Należą do nich Cheryl Hines, Jessie Ennis, Mae Martin, Margaret Cho, Santiago Cabrera, Shohreh Aghdashloo, Mo McRae, Callie Hernandez i JJ Soria. W tytułowej roli powróci oczywiście Kaley Cuoco.

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana. Produkcja ta to mroczna komedia, która opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Poznajemy historię pewnej stewardesy Cassie, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.

W kontynuacji Cassie Bowden będzie starała się żyć całkowicie na trzeźwo, a w wolnym czasie dorabia jako aktywistka CIA. Podczas jednej z zagranicznych misji staje się świadkiem nieumyślnego morderstwa co ponownie wplątuje ją w międzynarodową intrygę.

Za serial odpowiada Steve Yockey. Premiera nowych epizodów zaplanowana jest na wiosnę tego roku. Obecnie trwają jeszcze prace na planie serialu.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Stewardesa – drugi sezon znacząco zwiększa obsadę

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.