Rojst – Netflix ogłosił produkcję 2. sezonu!

21 października 2020 | Newsy

Będzie drugi sezon świetnego polskiego serialu Rojst. W obsadzie powrócą Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik.

Rojst to polski serial oryginalny, którego reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek. Ten  6-odcinkowy serial pojawi się na Netflix już w 2021 roku. Za produkcję Rojsta, do którego obecnie trwają zdjęcia, odpowiada Frame sp. z o.o., a producentką serialu jest Edyta Krajewska.

W drugim sezonie widzowie ponownie zobaczą, znanych z pierwszej części, Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Zofię Wichłacz, do których dołączą nowe postacie, w które wcielają się Magdalena Różczka i Łukasz Simlat. Grani przez nich bohaterowie znajdą się w centrum wydarzeń, rozgrywających się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski w 1997 roku.

Rojst 2 rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Wheel of Time – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji cyklu Koło czasu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram