Rojst – Netflix ogłosił produkcję 2. sezonu!

}

Data: 21 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Będzie drugi sezon świetnego polskiego serialu Rojst. W obsadzie powrócą Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik.

Rojst to polski serial oryginalny, którego reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek. Ten  6-odcinkowy serial pojawi się na Netflix już w 2021 roku. Za produkcję Rojsta, do którego obecnie trwają zdjęcia, odpowiada Frame sp. z o.o., a producentką serialu jest Edyta Krajewska.

W drugim sezonie widzowie ponownie zobaczą, znanych z pierwszej części, Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Zofię Wichłacz, do których dołączą nowe postacie, w które wcielają się Magdalena Różczka i Łukasz Simlat. Grani przez nich bohaterowie znajdą się w centrum wydarzeń, rozgrywających się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski w 1997 roku.

Rojst 2 rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa miasto oraz, znany już widzom z pierwszego sezonu, las na Grontach. Odsłania przy tym tajemnicę, której mieszkańcy woleliby nie ujawniać.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Wheel of Time – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji cyklu Koło czasu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.