Pełny zwiastun koreańskiej produkcji All of Us Are Dead

}

Data: 12 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełną zapowiedź serialu o niespodziewanej apokalipsie zombie – All of Us Are Dead. Produkcja ta pochodzi z Południowej Korei, kraju który w ostatnim czasie zasłynął kilkoma słynnymi produkcjami, m.in. Squid Game czy Hellbound.

Poniższa zapowiedź zaczyna się od ukazania nam dwójki uczniów, którzy telefonicznie starają się przekonać policję o tym, iż w ich szkole rozpoczęła się apokalipsa zombie. Następnie widzimy jak młodzi bohaterowie desperacko walczą o przetrwanie uwięzieni w samym centrum wydarzeń.

Fabuła serialu opowiada o wirusie, który przemienia ludzi w zombie – nieumarłe i gnijące trupy chodzące po Ziemi. Epicentrum znajduje się w szkole, w której zagrożeni uczniowie walczą o przetrwanie i ucieczkę ze śmiercionośnej pułapki. Ta tragiczna sytuacja w jakiej się znaleźli nie przeszkadza im jednak w odnalezieniu nowych przyjaźni i miłości.

Serial opiera się na popularnej powieści graficznej Joo Dong-Geuna opublikowanej w formie webtoonu w 2009 roku. Za jego reżyserię odpowiadają Lee JQ i Kim Nam-Su. Pracowali oni na scenariuszu autorstwa Chung Sung-II. W obsadzie znajdują się m.in. Yoon Chan-Yeong, Park Ji-Hu, Lomon oraz Lee You-Mi.

Premiera All of Us Are Dead 28 stycznia 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Park Jurajski: Obóz kredowy powraca! Jest zwiastun, plakat i data premiery 3. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.