Przeczytano:

Superman & Lois – zobaczcie nowy zwiastun oczekiwanej produkcji

22 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

The CW na miesiąc przed planowaną premierą wypuściło nowy zwiastun serialu Superman & Lois należącego do Arrowverse. Tytułowa para, aby móc ratować świat najpierw musi zacząć od ratowania własnego domu i dogadania się z dwójką swoich dzieci.

Po latach stawiania czoła wielu superzłoczyńcom najsłynniejszy superbohater i dziennikarka stają przed nowym wyzwaniem. Muszą zmierzyć się z stresem i presją bycia rodzicami w współczesnym zapracowanym społeczeństwie. Maja dwójkę synów Jonathana i Jordana. Głowę rodziców zaprzątają również myśli dotyczące tego czy ich dzieci odziedziczą kryptońskie moce po ojcu czy też nie.

Clark i Lois powracają do Smalville, gdzie odnowią stare przyjaźnie, poznają nowych ludzi, a także będą musieli zmierzyć się z tajemniczym nieznajomym. W rolach głównych występują Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch.

Premiera serialu już 23 lutego 2021 roku. Produkcja składa się z 13 epizodów.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również