w

Superman & Lois – zobaczcie nowy zwiastun oczekiwanej produkcji

superman and lois e1611161613642

The CW na miesiąc przed planowaną premierą wypuściło nowy zwiastun serialu Superman & Lois należącego do Arrowverse. Tytułowa para, aby móc ratować świat najpierw musi zacząć od ratowania własnego domu i dogadania się z dwójką swoich dzieci.

Po latach stawiania czoła wielu superzłoczyńcom najsłynniejszy superbohater i dziennikarka stają przed nowym wyzwaniem. Muszą zmierzyć się z stresem i presją bycia rodzicami w współczesnym zapracowanym społeczeństwie. Maja dwójkę synów Jonathana i Jordana. Głowę rodziców zaprzątają również myśli dotyczące tego czy ich dzieci odziedziczą kryptońskie moce po ojcu czy też nie.

Clark i Lois powracają do Smalville, gdzie odnowią stare przyjaźnie, poznają nowych ludzi, a także będą musieli zmierzyć się z tajemniczym nieznajomym. W rolach głównych występują Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch.

Premiera serialu już 23 lutego 2021 roku. Produkcja składa się z 13 epizodów.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

photo 64630 1611234904 big

Lab – nowy kryminalny serial zmierza na antenę TVNu

20210121103425 download

Telewizory Smart TV – funkcjonalność i rozrywka czy niepotrzebny dodatek?