Lab – nowy kryminalny serial zmierza na antenę TVNu

22 stycznia 2021 | Newsy

Stacja TVN zapowiedziała, iż w jej wiosennej ramówce znajdzie się nowa kryminalna produkcja. To codzienny serial noszący tytuł Lab.

Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie. Zdjęcia do serialu powstają w Krakowie. Główną scenarzystką serialu jest Hanna Niemiec, reżyserem formatującym Marcin Głowacki, a producentką Krystyna Lasoń.

Produkcja ukazać ma nam cały skomplikowany proces prowadzenia śledztwa, od pierwszych czynności laboratoryjnych prowadzonych na miejscu zbrodni, po zbadanie zwłok, aż do działań policjantów na sali przesłuchań. Oczywiście pobocznie prowadzone zostaną wątki znane nam z seriali obyczajowych.

Źródło: press

ZOBACZ TEŻ  Emmy 2018 - nagrody rozdane, oto lista zwycięzców

Lab

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram