FX

Kathy Bates powróci do American Horror Story w 8. sezonie

W ostatnim sezonie American Horror Story nie mogliśmy podziwiać na ekranie znakomitej, oskarowej aktorki Kathy Bates. Pojawi się ona jednak w 8. sezonie. Co się zmieniło? Sprawdźcie!

Kathy Bates w American Horror Story grywa bardzo interesujące role, co ciekawe w każdym z sezonów wciela się w inną postać. Raz w nieśmiertelną, zakopaną żywcem, rasistowską arystokratkę; innym w owłosioną kobietę – dziwaka, która występuje w cyrku dziwadeł; a w kolejnym jest hotelową recepcjonistką, która bardzo kocha swojego syna lub morderczym duchem. Kathy Bates w każdej roli czuje się świetnie co widać na ekranie. W ostatnim sezonie American Horror Story jednak się nie pojawiła. Dlaczego? Otóż otrzymała główną rolę w serialu Netflixa – Disjointed, który opowiadał o konopnej wolności, a Kathy Bates odgrywała w nim rolę właścicielki sklepu z medyczną marihuaną, dziecko kwiatów, wolności i walki o swoje racje. Serial nie został jednak dobrze przyjęty i został już zakończony.

Dzięki zakończeniu Disjointed, Kathy Bates powróci do American Horror Story, w którym jest jedną z weteranek, zagrała różne role w 4 sezonach, a za jedną z nich wygrała nagrodę Emmy.

Istnieją już również plotki o tematyce przyszłego sezonu American Horror Story. Tytuł, który krąży w sieci to Radioactive, co może wskazywać na to, że 8. sezon AHS będzie dziać się w post-apokaliptycznym świecie.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.