Kathy Bates powróci do American Horror Story w 8. sezonie

}

Data: 21 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

W ostatnim sezonie American Horror Story nie mogliśmy podziwiać na ekranie znakomitej, oskarowej aktorki Kathy Bates. Pojawi się ona jednak w 8. sezonie. Co się zmieniło? Sprawdźcie!

Kathy Bates w American Horror Story grywa bardzo interesujące role, co ciekawe w każdym z sezonów wciela się w inną postać. Raz w nieśmiertelną, zakopaną żywcem, rasistowską arystokratkę; innym w owłosioną kobietę – dziwaka, która występuje w cyrku dziwadeł; a w kolejnym jest hotelową recepcjonistką, która bardzo kocha swojego syna lub morderczym duchem. Kathy Bates w każdej roli czuje się świetnie co widać na ekranie. W ostatnim sezonie American Horror Story jednak się nie pojawiła. Dlaczego? Otóż otrzymała główną rolę w serialu Netflixa – Disjointed, który opowiadał o konopnej wolności, a Kathy Bates odgrywała w nim rolę właścicielki sklepu z medyczną marihuaną, dziecko kwiatów, wolności i walki o swoje racje. Serial nie został jednak dobrze przyjęty i został już zakończony.

Dzięki zakończeniu Disjointed, Kathy Bates powróci do American Horror Story, w którym jest jedną z weteranek, zagrała różne role w 4 sezonach, a za jedną z nich wygrała nagrodę Emmy.

Istnieją już również plotki o tematyce przyszłego sezonu American Horror Story. Tytuł, który krąży w sieci to Radioactive, co może wskazywać na to, że 8. sezon AHS będzie dziać się w post-apokaliptycznym świecie.

ZOBACZ TEŻ  American Horror Story sezon 9. bez Evana Petersa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.