w

Kathy Bates powróci do American Horror Story w 8. sezonie

american horror story hotel finale th

W ostatnim sezonie American Horror Story nie mogliśmy podziwiać na ekranie znakomitej, oskarowej aktorki Kathy Bates. Pojawi się ona jednak w 8. sezonie. Co się zmieniło? Sprawdźcie!

Kathy Bates w American Horror Story grywa bardzo interesujące role, co ciekawe w każdym z sezonów wciela się w inną postać. Raz w nieśmiertelną, zakopaną żywcem, rasistowską arystokratkę; innym w owłosioną kobietę – dziwaka, która występuje w cyrku dziwadeł; a w kolejnym jest hotelową recepcjonistką, która bardzo kocha swojego syna lub morderczym duchem. Kathy Bates w każdej roli czuje się świetnie co widać na ekranie. W ostatnim sezonie American Horror Story jednak się nie pojawiła. Dlaczego? Otóż otrzymała główną rolę w serialu Netflixa – Disjointed, który opowiadał o konopnej wolności, a Kathy Bates odgrywała w nim rolę właścicielki sklepu z medyczną marihuaną, dziecko kwiatów, wolności i walki o swoje racje. Serial nie został jednak dobrze przyjęty i został już zakończony.

Dzięki zakończeniu Disjointed, Kathy Bates powróci do American Horror Story, w którym jest jedną z weteranek, zagrała różne role w 4 sezonach, a za jedną z nich wygrała nagrodę Emmy.

Istnieją już również plotki o tematyce przyszłego sezonu American Horror Story. Tytuł, który krąży w sieci to Radioactive, co może wskazywać na to, że 8. sezon AHS będzie dziać się w post-apokaliptycznym świecie.

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seriale detektywistyczne

Seriale detektywistyczne, które warto zobaczyć – TOP 5 produkcji

Johnny Galecki Roseanne

Johnny Galecki powróci jako David w Roseanne