Przeczytano:

Eli Roth: Historia horroru dostaje odnowienie na 3. sezon

25 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Popularny serial dokumentalny stacji AMC otrzymał odnowienie na kolejny, trzeci już sezon. Premiera sześciu nowych odcinków odbyć ma się jeszcze w tym roku.

Serial odkrywa mroczną i nikczemną frajdę płynącą ze strasznych filmów, rzemiosło, które stało za ich stworzeniem oraz sposób, w jaki horrory odzwierciedlają niepokoje swoich czasów. Historia opowiadana jest przez Eli’a Rotha przy pomocy znamienitej obsady złożonej z pisarzy, reżyserów, aktorów, kinematografów, kompozytorów i specjalistów od efektów specjalnych, którzy powołują nasze największe koszmary do życia.

Jestem niezmiernie podekscytowany mogąc kontynuować to niesamowite, głębokie zanurzenie się w historii horroru z wszystkimi tymi legendarnymi czy wschodzącymi dopiero gwiazdami. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy spotykają się, abyśmy mogli skatalogować ten gatunek, który kochamy, w tym programie, który pozostanie dla przyszłych pokoleń. Przeprowadziliśmy niesamowite dyskusje, odkrywamy na nowo wiele strasznych filmów. Wraz z wszystkimi współpracownikami chcę, aby ten sezon był najgłębszym i najmroczniejszym. – powiedział Roth

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również