Supergirl sezon 6 – będzie nowy romans!

j
}

Data: 25 maja 2020

a

Kategorie: Newsy

Szósty sezon Supergirl dopiero za conajmniej rok, więc trochę jeszcze poczekamy. Jednak już teraz dochodzą do nas słuchy o nowym romansie w serialu.

Piąty sezon Supergirl był skrócony z powodu pandemii koronawirusa i ostatni odcinek już za nami. Tytułowa bohaterka w świetnym stylu zademonstrowała złu, gdzie powinino się udać, ale i tak finalnie sprytniejszy od niej okazał się Lex Luthor. Wiemy, że mimo tego, że jakość serialu trochę obniżyła swoje loty, otrzymamy szósty sezon tej produkcji. Niestety koronawirus i ciąża Melissy Benoist zmuszą nas do czekania dłużej niż początkowo planowano – będzie to co najmniej rok.

Żeby widzowie nie przestali rozmawiać o serialu, tytułowa bohaterka już teraz podgrzewa emocje i odchyla rąbka tajemnicy – mówi, że zobaczymy nowy romans.

Ostatnio Kara skupiła się na sobie i nie było wokół niej żadnych romansów, więc to doskonały moment na to, by wprowadzić tutaj zmiany.

Nie można tego wywnioskować wprost, ale z kontekstu wynika, że romans, o którym mowa, będzie między Karą a Williamem, kolegą z pracy. Wszyscy zastanawiali się, co William robi w tej produkcji – w końcu będziemy mieli szansę się przekonać.

ZOBACZ TEŻ  Supergirl powraca – zwiastun finałowego 6. sezonu serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.