Szkoła dla Elity sezon 4: będą duże zmiany w obsadzie

24 maja 2020 | Newsy

j

Wiemy już, że będzie czwarty sezon jednego z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa – Szkoły dla Elity. Serial zostanie kontynuowany przez Carlosa Montero i Dario Madronę.

Jako że pod koniec trzeciego sezonu większość bohaterów kończy szkołę, to naturalnym jest, że zapowiadają się zmiany w obsadzie. Absolwentami są i z serialem pożegnają się Mina El Hammani, Danna Paola, Ester Expósito, Álvaro Rico i Jorge López.

Powrócą Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Claudia Salas czy Georgina Amorós.

Aktorzy otrzymali scenariusze odcinków i zapowiedzieli powstanie nowego sezonu. Niestety, jeszcze nie wiemy, kiedy serial będzie emitowany.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale młodzieżowe Netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy