Super Pumped – serial Showtime o skandalach w świecie biznesu

}

Data: 25 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla Showtime powstaje serialowa antologia, której fabuła opiera się na bestsellerowej książce Mike’a Isaaca. Produkcja nosi tytuł Super Pumped. Jej pierwszy sezon nosi podtytuł The Battle For Uber.

Serial skupi się na losach Travisa Kalanicka, w tej roli Joseph Gordon-Levitt. Mężczyzna ten to dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Uber, który został usunięty z stanowiska. Zobaczymy jak powstała największa firma transportowa, poznamy jej wzloty i upadki i to czym się wyróżnia na tle innych współczesnych firm przewozowych.

Każdy sezon tego serialu przybliży nam inną historię, która wstrząsneła światem biznesu.

W obsadzie pierwszego sezonu Super Pumped znajdują się także Kyle Chandler jako mentor Kalanicka – Bill Gurley, Uma Thurman, Elisabeth Shue, Kerry Bishe, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt i Babak Tafti. Za serial odpowiadają Brian Koppelman, David Levien i Beth Schacter.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia promujące produkcję. Widzimy na nich Josepha Gordona-Levitta i Kyle Chandlera.

Premiera 27 lutego 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serial GLOW doczekał się komiksu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.