From – zwiastun horroru od Epix

25 listopada 2021 | Newsy

Stacja Epix zaprezentowała oficjalny zwiastun swojego serialu From, który należy do gatunku horroru science fiction. W projekt zaangażowani są ludzie, którzy współtworzyli hitowy serial Lost: Zagubieni. From będzie trochę podobne do serialu sprzed lat. Ludzie zamknięci w określonym miejscu, tajemnicze istoty, chyba coś Wam to przypomina?

W głównej roli Harold Perrineau, aktor który wystąpił w Lost: Zagubieni. Wciela się on w szeryfa Boyda Stevensa, którego drakońskie zasady trzymają w ryzach miasteczko, którym rządzi, a z którego szuka ucieczki. Jest ono bowiem kapsułą, więzi wszystkich, którzy przekroczą jego granicę.

Nowymi mieszkańcami przeklętego miasteczka zostaje pewna czteroosobowa rodzina, która nieświadomie utkwiła w tym koszmarze. Zmuszeni do pozostania w miasteczku znajdującym się w środkowej Ameryce mieszkańcy, walczą o zachowanie poczucia normalności, jednocześnie szukając wyjścia i walcząc z zagrożeniem z otaczającego ich lasu. Gdy zachodzi słońce wychodzą bowiem z niego przerażające stworzenia na pozór podobne do ludzi.

Twórcą serialu From jest John Griffin, a Jack Bender, który był również zaangażowany w produkcję Lost: Zagubieni pełni rolę showrunnera. W obsadzie znajdują się także Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey, Hannah Cheramy, Simon Webster, Ricky He, Chloe Van Landschoot, David Alpay i Avery Konrad.

Premiera serialu From już 20 lutego 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – Luthor rozmawia z Monitorem. Zobaczcie nową zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!