Serial GLOW doczekał się komiksu!

}

Data: 17 grudnia 2018

a

Kategorie: Newsy

IDW Publishing – znane amerykańskie wydawnictwo komiksowe podało informację, że już w marcu wyda mini serie, w skład której będą wchodzić cztery komiksy na podstawie serialu GLOW.

Komiksy napisze Tini Howard, a znajdzie się w nich nowa opowieść, ale oparta na fabule serialu, który opowiada o historii kobiecej ligi wrestlingu i toczy się w Los Angeles w latach 80. XX wieku. Zdradzone zostało tyle, że bohaterowie GLOW przypadkowo wezmą udział w walce charytatywnej z prawdziwymi wrestlerami.

Oryginalna produkcja Netflixa została pozytywnie przyjęta przez krytyków i jak widać ma się dobrze. Oprócz ciekawych walk zawiera wszystko to czym charakteryzowały się lata 80. tj.: napuszone fryzury, brokat i disco polo. W serwisie dostępne są już dwa pełne sezony, a trzeci niedługo będzie miał swoją premierę.

Żródło: lrmonline

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead sezon 6. - teaserowa zapowiedź z Comic Conu i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.