w

Serial GLOW doczekał się komiksu!

glow e1534794453589

IDW Publishing – znane amerykańskie wydawnictwo komiksowe podało informację, że już w marcu wyda mini serie, w skład której będą wchodzić cztery komiksy na podstawie serialu GLOW.

Komiksy napisze Tini Howard, a znajdzie się w nich nowa opowieść, ale oparta na fabule serialu, który opowiada o historii kobiecej ligi wrestlingu i toczy się w Los Angeles w latach 80. XX wieku. Zdradzone zostało tyle, że bohaterowie GLOW przypadkowo wezmą udział w walce charytatywnej z prawdziwymi wrestlerami.

Oryginalna produkcja Netflixa została pozytywnie przyjęta przez krytyków i jak widać ma się dobrze. Oprócz ciekawych walk zawiera wszystko to czym charakteryzowały się lata 80. tj.: napuszone fryzury, brokat i disco polo. W serwisie dostępne są już dwa pełne sezony, a trzeci niedługo będzie miał swoją premierę.

Żródło: lrmonline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

berlińskie psy

Berlińskie psy – recenzja 1. sezonu – Brud, korupcja i konflikty społeczne

elementary 150x150

Elementary zakończy się 7. sezonem!