Strażnik Teksasu powróci! W głównej roli gwiazda serialu Nie z tego świata!

}

Data: 24 września 2019

a

Kategorie: Newsy

CBS Television Studios poinformowało, że trwają prace nad rebootem serialu Strażnik Teksasu, w którym główną rolę grał Chuck Norris. Tym razem w słynnego stróża prawa wcieli się Jared Padalecki, aktor znany z serialu Nie z tego świata.

Strażnik Teksasu emitowany był w latach 1993-2001 i zebrał sporą grupę fanów. Głównym bohaterem był Cordell Walker. Teraz zobaczymy jego nowe wcielenie. Walker rozwiązując przestępstwa w jednej z elitarnych jednostek pragnie powrócić do swojej rodziny. Jest wdowcem oraz ojcem dwójki dzieci. Wracając, po dwóch latach działania pod przykrywką, w rodzinne strony, nie dane będzie mu osiąść na laurach. Odkrywa, że jego problemy jeszcze się nie skończyły, a przestępcy nie śpią.

Reboot napisze Anna Frickie, a nosić ma on tytuł Walker. Producentem został Dan Lin. Jak na razie trwa poszukiwanie dla niego docelowej stacji telewizyjnej. Głównymi kandydatami są CBS i Thw CW.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na finałowy sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.