Fleabag jednak nie dostanie szansy na sezon 3!

24 września 2019 | Newsy

Na wczorajszej gali rozdania nagród Emmy, twórczyni serialu i odtwórczyni głównej roli Phoebe Waller-Bridge, potwierdziła, że nie ma szans na powstanie kolejnego sezonu serialu.

Uważa ona, iż otrzymane nagrody pokazały wielkość serialu i to powinno wystarczyć. Serial okazał się najlepszym serialem komediowym, a Waller-Bridge najlepszą aktorką i autorką scenariusza. Również reżyser produkcji został nagrodzony.

To najlepszy i najpiękniejszy sposób na pożegnanie. Miło jest wejść na szczyt, ale wyżej dostać się już nie można – powiedziała Waller-Bridge.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Fleabag w TVN Style!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy