w

Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na finałowy sezon

animalkingdom

Dramat kryminalny TNT Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na sezon finałowy. Decyzję taką podjęto jeszcze przed premierą piątej serii.

Prace na szóstym, finałowym sezonem rozpocząć mają się w lutym tego roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada David Michod. Produkcją zajmuje się Liz Watts.

Głównym bohaterem jest nastolatek Joshua, który po śmierci swojej matki zmuszony jest do przeprowadzenia się do swoich krewnych mieszkających w Kalifornii. Jednak nowa rodzina okazuje się niezbyt porządna, bowiem utrzymuje się z przestępczej działalności. Młody chłopak musi jak najszybciej dostosować się do nowych zasad. W piątym sezonie Pope, Craig, Deran i J wciąż zmagać będą się z konsekwencjami śmierci Smurfa. Trwa walka o utrzymanie kruchych sojuszy oraz poszukiwanie pewnej Pameli Johnson, która jest spadkobierczynią majątku Smurf.

W piątym sezonie wystąpią m.in. Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Leila George, Rigo Sanchez i Jon Beavers.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu

Endlings sezon 2. – zwiastun nowej serii hitowego serialu sci-fi Hulu

kilyan sockalingum nw1n9enhosc unsplash 1

7 pomysłów na prezent dla kinomaniaka