Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na finałowy sezon

}

Data: 15 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dramat kryminalny TNT Królestwo zwierząt otrzymał odnowienie na sezon finałowy. Decyzję taką podjęto jeszcze przed premierą piątej serii.

Prace na szóstym, finałowym sezonem rozpocząć mają się w lutym tego roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada David Michod. Produkcją zajmuje się Liz Watts.

Głównym bohaterem jest nastolatek Joshua, który po śmierci swojej matki zmuszony jest do przeprowadzenia się do swoich krewnych mieszkających w Kalifornii. Jednak nowa rodzina okazuje się niezbyt porządna, bowiem utrzymuje się z przestępczej działalności. Młody chłopak musi jak najszybciej dostosować się do nowych zasad. W piątym sezonie Pope, Craig, Deran i J wciąż zmagać będą się z konsekwencjami śmierci Smurfa. Trwa walka o utrzymanie kruchych sojuszy oraz poszukiwanie pewnej Pameli Johnson, która jest spadkobierczynią majątku Smurf.

W piątym sezonie wystąpią m.in. Shawn Hatosy, Ben Robson, Jake Weary, Finn Cole, Leila George, Rigo Sanchez i Jon Beavers.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Królestwo zwierząt – serial TNT otrzyma 5. sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.