w

The Politician – nowy zwiastun produkcji i nowe gwiazdy!

pobrane 1
playbill

Wczoraj podczas gali nagród Emmy pokazany został zwiastun nowego serialu Netflixa The Politician, który zaprezentował widzom dwójkę nowych postaci odgrywanych przez Judith Light i Bette Midler.

Oprócz nich do obsady należy także Gwyneth Paltrow, Ben Platt, Jessica Lange, Zoey Deutch, Bob Balaban, Laura Dreyfuss i Dylan McDermott. Twórcą produkcji jest Ryan Murphy.

Fabuła serialu opowie o drodze do sukcesu i realizacji swoich marzeń. Głównym bohaterem jest Payton Hobart, licealista, który od skończenia siódmego roku życia wiedział, że chce zostać prezydentem USA. Jednak zanim to się stanie, nastolatek musi sobie poradzić w bardzo zdradliwym środowisku jakim jest Liceum Saint Sebastian. Na początek Payton chcąc zostać przewodniczącym szkoły musi pokonać swoich szkolnych przeciwników. Problem polega na tym, aby zrobić to tak, aby nie zaszkodzić swojemu wizerunkowi i nie złamać swoich moralnych wartości.

The Politician to satyryczna opowieść o tym czego potrzeba, aby stworzyć polityka. Serial ma być antologią. Produkcja od razu otrzymała zamówienie na dwa sezony. Kolejny ukaże nam historię innego człowieka, jednak tematem przewodnim będzie także polityka. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków i zadebiutuje już w ten piątek, tj. 27 września tylko na Netflixie.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

emmys 71 650x365

Nagrody Emmy 2019 – Stacja HBO wielkim zwycięzcą! Zobaczcie laureatów!

straznik teksasu 1994 1995

Strażnik Teksasu powróci! W głównej roli gwiazda serialu Nie z tego świata!