Źródło zdjęcia: nme.com

Stranger Things sezon 3 – co wiemy?

W zeszłym tygodniu ruszyły wreszcie zdjęcia do 3 sezonu serialu Stranger Things – jednego z popularniejszych na Netflixie. Wypuszczono nawet trailer pokazujący obsadę w nowym sezonie:

Stranger Things sezon 3 – kiedy?

Biorąc pod uwagę przerwy między sezonami 1 i 2, szacuje się, że trzeci sezon zobaczymy najwcześniej pod koniec 2018 roku. Możliwe, że będzie to dopiero początek 2019. Za późniejszym terminem przemawia to, że w grudniu 2017 Dawid Harbour powiedział:

Najprawdopodobniej nie zobaczymy go [sezonu 3] przed jakimś czasem w 2019, bo bracia Duffer muszą mieć czas, by napisać scenariusz. Ci kolesie pracują bardzo ciężko, czyli siedzą w ich mieszkaniu i pracują po 12-14 godzin dziennie (nme.com).

Wiemy natomiast, że sezon 3 będzie miał tylko 8 odcinków.

W jakim czasie osadzone będzie Stranger Things w sezonie 3?

Producent Shawn Levy powiedział, że czas w serialu prawdopodobnie zostanie ustalony na rok po zakończeniu drugiego sezonu, czyli na lato 1985 roku.

Bracia Duffer zasugerowali również, że nowe odcinki będą musiały poradzić sobie z dorastaniem i dojrzewaniem dzieci.

Nawet jeśli nie chcemy zajmować się dojrzewaniem, musimy sobie z tym poradzić, ponieważ przeżywają je prawdziwi aktorzy. Myślę, że to ekscytujące, ponieważ zmusza serial do ewolucji i staje się czymś innym każdego roku

powiedzieli Entertainment Weekly.

To dojrzewanie będzie testować ich przyjaźnie. Oczywiście Lucas (Caleb McLaughlin) i Max (Sadie Sink) są razem, ale tak naprawdę, kiedy jesteś w tym wieku, jak długo trwają związki? Zwykle trwają około dwóch tygodni, jeśli ma się  szczęście. Levy powiedział także The Hollywood Reporter, że Jedenastka (Millie Bobbie Brown) i Mike (Finn Wolfhard) nadal będą razem.

Czy będzie 4 sezon Stranger Things?

Sądząc po komentarzach braci Duffer dla Vulture, najprawdopodobniej będzie czwarty sezon, a dopiero potem koniec.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.